Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga e Kosovareve

rruga e Kosovareve, rruga e kosovareve,
Tirane, 1001, Albania
1,100€ For Rent
Apartament
  • 148
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 65 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga e Kosovareve

📍 Rruga e Kosovareve

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 65 m2

💶 1100€/muaj + post parkimi i perfshire

Apartamenti ndodhet ne objekt te ri, i organizuar ne Dhome Ndenje bashke me Ambientin e Gatimit, 2 Dhoma gjumi,  Tualet dhe ballkon.

🏢 Apartamenti eshte ne katin e trete dhe ofrohet ofrohet i mobiluar me shume shije .

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001411
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Internet: Yes
Built In: 2021
Air Conditioning: Yes
Parking Spaces: yes