Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga e Kosovareve / Prane Liqenit Artificial

Rruga e Kosovareve, Prane Liqenit Artificial,
Tirane, Albania
550€ Per Muaj For Rent
Apartament
  • 455
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga e Kosovareve/ Prane Liqenit Artificial

📍Rruga e Kosovareve / Prane Liqenit Artificial

📐 Sip. 70 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶  550 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e trete, te nje objekti  te  ri te vitit 2021 me nje location shume te kerkuar .

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi dhe Tualet . Ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi te favorshem. Apartamenti ofrohet i mobiluar .

Cmimi me te cilin ofrohet apartamenti eshte okazion per zonen dhe objektin ne te cilin ndodhet .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.