Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga e Dibres / Prane “Fakultetit Te Mjekesise”

Rruga e Dibres , Tirane,
Tirane, Albania
250€ per muaj For Rent
Apartament
  • 313
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 55 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga e Dibres / Prane “Fakultetit Te Mjekesise”

📍 Rruga e Dibres / Prane Fakultetit te Mjekesise

💶  250 Euro / Muaj

📐 55 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te , eshte i organizuar ne 1 Dhome Ndenje bashke me kuzhinen, 1 Dhome Gjumi , 1 Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti eshte  i mobiluar .

Ka nje organizim te mire dhe orientimi favorizon ndricimin natyral.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES