Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji,
Tirane, Albania
200€ per muaj For Rent
Apartament
  • 651
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 65 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga 5 Maji

📍 Rruga  5 Maj

💶  200 Euro / Muaj

📐65  m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te , eshte i organizuar ne 1 Dhome Ndenje bashke me Kuzhinen, 1 Dhome Gjumi , 1 Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti eshte i pa mobiluar .

Ka nje organizim shume te mire dhe orientimi favorizon ndricimin natyral .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES