Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga 5 Maji / Prane Concord Center

Albania
250€ per muaj For Rent
Apartament
  • 695
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 66 sq m
Uarda Qose
Uarda Qose
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga 5 Maji / Prane Concord Center

📍 Rruga  5 Maj / Prane Concord Center

💶 250 Euro / Muaj

📐 66 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor , eshte i organizuar ne 1 Dhome Ndenje bashke me kuzhinen, 1 Dhome Gjumi dhe 1 tualet.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar .

Ka nje organizim shume te mire dhe orientimi favorizon ndricimin natyral .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001425
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Air Conditioning: Yes