Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga 5 Maji / Mbrapa “Concord Center”

5 Maji, Mbrapa “Concord Center”,
Albania
350€ per month For Rent
Apartament
  • 47
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga 5 Maji / Mbrapa “Concord Center”

📍 Rruga 5 Maji / Mbrapa “Concord Center”

💶 350 Euro / Muaj

📐 60 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor , eshte i organizuar ne 1 Dhome Ndenje bashke me Kuzhinen,  Dhome Gjumi , Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti eshte  totalisht i mobiluar , arredim dhe mobilim modern ,kondicioner.

Ka nje organizim shume te mire dhe orientimi favorizon ndricimin natyral

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.