Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga 5 Maji / Mbrapa “Concord Center”

Rruga 5 Maji, Rruga 5 Maji / Mbrapa “Concord Center”,
Albania
350€ Per month For Rent
Apartament
  • 837
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Rruga 5 Maji / Mbrapa “Concord Center”

📍 Rruga 5 Maji / Mbrapa “Concord Center”

💶 350 Euro / Muaj

📐 70 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor , eshte i organizuar ne 1 Dhome Ndenje bashke me Kuzhinen,  Dhome Gjumi , Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti eshte  totalisht i mobiluar , arredim dhe mobilim modern ,kondicioner.

Ka nje organizim shume te mire dhe orientimi favorizon ndricimin natyral

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes