Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rr. “Siri Kodra”

Rruga Siri Kodra,
Tirane, Albania
350€ per month For Rent
Apartament
  • 314
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 90 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Me Qira Rr. Siri Kodra

📍  Rr. Siri Kodra

📐 Sip. 90 m2

🧭  Orientimi – Lindje

💶  350 Euro/Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e katert , te nje pallati te ri ,  i organizuar ne: Korridor shperndares, Sallon , Ambient Kuzhine e  vecuar , 1 Dhome gjumi, 1 Tualet dhe 1 ballkon i madh.

Apartamenti eshte  totalisht i mobiluar , arredim dhe mobilim modern , kondicioner ne cdo dhome.

Ka nje organizim shume te mire dhe orientimi favorizon ndricimin natyral ne cdo ore te dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes