Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rr. Komuna e Parisit / Prane Kika 2

Rr. Komuna e Parisit, Prane Kika 2,
Tirane, Albania
400€ per month For Rent
Apartament
  • 631
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 65 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Rr. Komuna e Parisit / Prane Kika 2

📍Rr. Komuna e Parisit / Prane Kika

📐 Sip. 65 m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶  400 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te,te nje objekti  te  ri  me nje location shume te kerkuar, akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine,  Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540

📩 [email protected]

 

Home Details

Balcony: YES