Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rr. Ferit Xhajko / Tek Farmacia 10

Rruga Ferit Xhajko / Farmacia 10, Rruga Ferit Xhajko,
Albania
250€ Per Month For Rent
Apartament
  • 1424
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Jepet me Qira Apartament 1+1 tek Rr. Ferit Xhajko / Farmacia 10

📍Rr. Ferit Xhajko / Farmacia 10

💶  250 euro

📐  Sip. 60 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 i organizuar ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar, ka akses direkt me rrugen kryesore dhe me facilitet e zones.

Apartamenti Ofrohet pjeserisht i mobiluar. ( Kuzhina/Aneksi i kompletuar, lavatrice etj)

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.