Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rr. e Dibres/ Prane Spitalit “Nene Tereza”

Rruga e Dibres, Prane Spitalit "Nene Tereza",
Tirane, 1001, Albania
400€ per month For Rent
Apartament
  • 525
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Rr. e Dibres/ Prane Spitalit “Nene Tereza”

📍 Rr.e Dibres/ Prane Spitalit ‘Nene Tereza”

📐 Sip. 70 m2

🧭 Orientim – Perendim

💶  400 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e trete, te nje objekti  te  ri te vitit 2021 , eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ofrohet i sapo mobiluar nga e para me standart dhe cilesi te larte arredimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7001411

📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Internet: Yes
Elevator: Yes
Built In: 2021
Air Conditioning: Yes
Room Count: 1