Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rr. Dibres / Prane QSUT

Rruga e Dibres,
Tirane, Albania
230€ per month For Rent
Apartament
  • 288
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 75 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Rr. Dibres / Prane QSUT

📐  Sip. 75 m2

💶  230 euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati relativisht te ri , i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine , 1 Dhome gjumi, Tualet .

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar .

Ka nje organizim shume te mire te dhomave dhe orientim te favorshem i cili mundeson ndricim natyral.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩  [email protected]

Home Details

No additional information.

Leave a Reply

Your email address will not be published.