Loading map...

Apartament 1+1 Me Qira Rr. Bardhyl

Rruga Bardhyl,
tirane, Albania
300€ per month For Rent
Apartament
  • 860
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira| Rruga Bardhyl

📍  Rr. Bardhyl

📐 Sip. 60 m2

🧭  Orientimi i favorshem.

💶  300 Euro/Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin peste te nje pallati ekzistues , i organizuar ne: Korridor shperndares, Sallon , Ambient Kuzhine e  vecuar , 1 Dhome gjumi, 1 Tualet dhe ballkon .

Apartamenti eshte  totalisht i mobiluar .

Ka nje organizim te mire dhe orientimi favorizon ndricimin natyral ne cdo ore te dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Home Details

No additional information.