Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rr. Ali Visha / Prane kompleksit “GRAND”

Rruga Ali Visha,
Tirane, Albania
200€ Per Month For Rent
Apartament
  • 864
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 53 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Pershkrimi

Apartament 1+1 | Me Qira | Rr. Ali Visha / Prane kompleksit “GRAND”

📍Rr. Ali Visha

🧭 Orientim  Jug-Lindje

📐  Sip. 53 m2

💶  200 euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati ekzistues, i organizuar ne Dhome Ndenje+ Kuzhine , 1 Dhome gjumi, Tualet .

🏢 Apartamenti sapo eshte restauruar edhe ofrohet i mobiluar .

Ka nje organizim shume te mire te dhomave dhe orientim te favorshem .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001426
📩  [email protected]

Home Details

No additional information.