Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Laprake / Blloku GINTASH

Laprake, Blloku Gintash,
Albania
330€ per month For Rent
Apartament
  • 216
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 125 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Laprake / Blloku GINTASH

📍  Blloku GINTASH

📐 Sip. 125 m2

🧭  Orientimi Jug Perendim

💶  330 Euro/Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ,te nje pallati te ri ,i organizuar ne: Korridor shperndares, Sallon , Ambient Kuzhine e  vecuar , 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualet dhe 3 Ballkone.

Apartamenti eshte  totalisht i mobiluar , arredim dhe mobilim modern ,kondicioner.

Ka nje organizim shume te mire dhe orientimi favorizon ndricimin natyral ne cdo ore te dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Air Conditioning: Yes