Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Komuna e Parisit / Rr.Medar Shtylla

Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit,
Tirane, Tirana 1001, Albania
400€ Per Month For Rent
Apartament
  • 561
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 65 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Komuna e Parisit / Rr.Medar Shtylla

📍Komuna e Parisit / Rr.Medar Shtylla

📐 Sip. 65 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶  400 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, te nje objekti ekzistues me nje location shume te kerkuar (Ne hyrje te Komunes se Parisit) dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Koridor shperndares, Dhome Ndenje, Kuzhine e Vecuar, Dhome Gjumi e bollshme dhe Tualet.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ofrohet i mobiluar totalisht.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.