Loading map...

APARTAMENT 1+1 | ME QIRA | GJIRI LALZIT / VALA MAR RESIDENCE

Gjiri Lalzit / Vala Mar Residence, Gjiri Lalzit / Vala Mar Residence,
Albania
450€ Per Month For Rent
Apartament
  • 717
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 65 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1  ME QIRA TEK GJIRI LALZIT / VALA MAR RESIDENCE

📍 Gjiri Lalzit / Vala Mar Residence

📐 Sip. 65m2

🚗 1 post parkimi

💶 450 Euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne rezidencen VALA MAR, ne rreshtin e pare te godinave me apartamente. Organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon te bollshem.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar ne detaje dhe ne gjendje funksionale.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.