Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Foleja e Gjelber / Zogu i Zi

Foleja e Gjelbert, Ring Center,
Albania
400€ Per Month For Rent
Apartament
  • 1306
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 68 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK FOLEJA E GJELBER

📍 Rruga Muhamet Gjollesha / Zogu i zi / Prane Ring Center

💶 400 Euro / Muaj

📐 Sip. 68 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar me ashensor , eshte i organizuar ne 1 Dhome Ndenje bashke me kuzhinen, 1 Dhome Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me paisje elektroshtepiake te markave me te mira.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Air Conditioning: Yes