Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Don Bosko / Prane “ Shkolles Vace Zela”

Rruga Don Bosko, Prane “ Shkolles Vace Zela”, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
400€ Per Month For Rent
Apartament
  • 328
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 64 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Don Bosko / Prane “ Shkolles Vace Zela”

📍 Don Bosko / Prane “ Shkolles Vace Zela”

📐 Sip. 64 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶  400 Euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, te nje objekti relativisht te ri me ashensor.nje location shume te kerkuar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhoma Gjumi dhe Tualet

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ofrohet i sapo mobiluar nga e para me standart dhe cilesi te larte arredimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne apartament na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.