Loading map...

Apartament 1+1 | For Sale | Rr. e Kavajes / ARLIS “Square21”

Rruga e Kavajës / Arlis - Square21, Rruga e kavajes,
Albania
69,500€ For Sale
Apartament
  • 1288
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 63 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK ARLIS / SQUARE 21

📍Rr. e Kavajes /Arlis “Square21”

📐Sip. 63 m2

💶 69 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome ndenje, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate +2 kate nëntoke,1kat parkimi dhe 1 kat (nën toke) dedikuar argëtimit dhe relaxit. SQ21 ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brëndësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, pishinë, ambjente sportive, dyqane etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.