Loading map...

Apartament 1+1 + 2 Garazhe | Ne Shitje | Fresku / Prane Restorant Freskut

Fresku, Restorant Fresku,
Tirane, Albania
65,000€ For Sale
Apartament
  • 115
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 62 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 + 2 Garazhe | Ne Shitje | Fresku / Prane Restorant Freskut

📍 Fresku / Prane Restorant Freskut

📐Sip. 62 m2

🧭 Orientimi i favorshem

💶  65,000 Euro

Apartamenti ndodhet  ne katin e 6-te banim te nje pallati te viteve te fundit, i organizuar ne: Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 1 Dhome Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon .

Shiten dhe 2 Garazhe te perfshira ne cmim.

Kompleksi eshte me cilesi te larte ndertimi shume prane Restorant Freskut, apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar.

Zona ka perspektive te larte , mundesi shume  e mire per banim dhe investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes