Loading map...

Apartamenet 2+1 | Ne Shitje | Rr. Shyqyri Brari / Liqeni Thate

Rr. Shyqyri Brari / Liqeni Thate, Rr. Shyqyri Brari / Liqeni Thate,
Albania
205 000 For Sale
Apartament
  • 1065
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 154 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartamenet 2+1 | Ne Shitje | Rr. Shyqyri Brari / Liqeni Thate

📍  Rr. Shyqyri Brari / Liqeni Thate

📐 Sip. 154 m2

🧭 Orientim  Jug-Lindje-Lindje-Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  205 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri , i organizuar ne Ambient ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete(1 me dritare)dhe 2 Ballkone te bollsheme me fushpamje te ndryshme.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt, orientimi i favorshem jug-lindje jep mundesi qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes