Loading map...

Apartamenet 2+1 | Ne Shitje | Rr. Musa Maci / Pazari i Ri

Rruga Musa Maci, Pazari i Ri,
Tirane, Albania
145,000€ For Sale
Apartament
  • 1066
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 116.5 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartamenet 2+1 | Ne Shitje | Rr. Musa Maci / Pazari i Ri

📍 Rr. Musa Maci / Pazari i Ri

📐 Sip. 116.5 m2

🧭 Orientim  Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  145 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 1 banim te nje pallati te ri i sapoperfunduar , i organizuar ne Ambient Ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma gjumi,  2 Tualete dhe 2 Ballkone te bollshem .

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt, orientimi i favorshem perendim jep mundesi qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe pasdites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427

Home Details

No additional information.