Loading map...

Apartamenet 2+1 | Ne Shitje | Rr. Irfan Tomini / Prane Kastratit

Rruga Irfan Tomini, Rruga Irfan Tomini,
Tirane, Albania
65 000 For Sale
Apartament
  • 1077
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 67 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartamenet 2+1 | Ne Shitje | Rr. Irfan Tomini / Prane Kastratit

📍 Rr. Irfan Tomini / Prane Kastratit

📐 Sip. 67 m2

🧭 Orientim  Jug-Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  65 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati ekzistues , i organizuar ne Ambient ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma gjumi,  Tualet dhe  Ballkon i bollshem .

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt, orientimi i favorshem jug-perendim jep mundesi qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.