Loading map...

Apartamenet 2+1 | Ne Shitje | Rr. 5 Maji / Vila L

Rr. 5 Maji / Vila L, Rr. 5 Maji / Vila L,
Albania
102,000€ For Sale
Apartament
  • 874
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 115 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament  2+1 ne shitje tek Rr. 5 Maji / Vila L

📍  Rr. 5 Maji / Vila L

📐 Sip. 115 m2

🧭 Orientim  Jug-Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  102 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallati te ri , i organizuar ne Ambient ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe planimetri te rrugullt, orientimi i favorshem jug-lindje jep mundesi qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.