Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Komuna e Parisit / Kompleksi “Kika 1”

Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit,
Tirane, Tirana 1001, Albania
600€ per month For Rent
Komerciale
  • 640
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 87.5 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi – Klinike Dentare| Me Qira | Rr. Komuna e Parisit / Tek Kompleksi “Kika 1”

📍 Rruga Medar Shtylla  / Tek ” Kika 1″ / Komuna e Parisit

📐 Sip. 87.5 m2

🧭  Orientim Jug-Lindje

💶  600 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin 1  te nje objekti te ri me ashensor dhe te mireadministruar, i organizuar ne 2 Ambjente Pune, Tualet  dhe Ballkon te bollshem.

Klinika ka nje organizim perfekt dhe hapsira te bollshme per te ushtruar aktivitetin.

Biznesi ofrohet  me te gjithe paisjet si ne foto.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Details

No additional information.