Loading map...

Ambjent Biznesi | Me Qira | Rruga e Kavajes

Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajes, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
8,400€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 754
  • 0
  • 10 Bedrooms
  • 5 Bathrooms
  • 521 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBJENT BIZNESI ME QIRA TEK RR. KAVAJES
📍 Rruga e Kavajes
📐Sip. 521 m2 /
🧭 Zone Premium
• Ambjent Biznesi në Qira tek Rr. Kavajes.Ambjenti eshte pjese e nje Qendre Biznesi dhe ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.
• Ambjent bashkëkohor i organizuar në hapesiren e nje kati te Godines, me një cilësi të lartë ndërtimi, fasade xhami  me mundesi te larte reklamimi dhe me nje organizim perfekt i sipërfaqeve të brendshme te cilat edhe mund te pershtaten sipas nevojave.
• Ambjenti i Biznesit është i përshtatshme për aktivitete të ndryshme kombëtare ose ndërkombëtare, duke përfshirë këtu Ambasada, Institucione Financiare, Konsullata, Korporata, Headquarters etj.
___________________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
☎️ +355 69 382 73 65

Details

No additional information.