Loading map...

Ambjent Biznesi + Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Albanapoli / Don Bosko

Rruga Albanopoli,
Albania
100,000€ For Sale
Apartament
  • 265
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 42 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Ambjent Biznesi Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Albanopoli / Don Bosko

📍Rr. Albanopoli / Don Bosko

📐 Sip ambjenti :42 m2, sip apartamenti: 62 m2

🧭 Orientim Jug- Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  100 000 Euro

Ambjenti ndodhet ne katin 0 ne brendesi te kompleksit, eshte ne forme te rregullt dhe eshte funksional prej 16 vitesh. Ambjenti ka punuar si rrobaqepesi dhe eshte me klientele te rregullt.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te  nje objekt te ri . Organizohet ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 1 Dhome Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.