Loading map...

Ambiente Biznesi | Zyra Me Qira | Rr.Elbasanit / Perballe “Fakultetit Ekonomik”

Rruga e Elbasanit, Rruga e Elbasanit,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,700€ per month For Rent
Komerciale
  • 917
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 2 Bathrooms
  • 170 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre Me Qira / Rr.Elbasanit Perballe “Fakultetit Ekonomik”

📍  Rr. Elbasanit / Perballe “Fakultetit Ekonomik”

📐 Sip. 170 m2

🧭 Zone Premium

🚗 Post Parkimi te dedikuar

💶  1.700 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti elitar i dedikuar vetem per Zyra ne nje nder zonat Premium te Tiranes, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale .

Zyra organizohet ne Ambient Open Space duke ofruar ne kete menyre mundesine e organizimit sipas nevojave te biznesit, 2 Tualete dhe 2 Ballkone.

Zyra ofrohet e shtruar me pllake ose parket, tualete te perfunduar me hidrosanitare cilesore, duralumine triplex dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Details

No additional information.