Loading map...

Ambient Zyre | Ne Shitje | Rr. e Kavajes / ARLIS “Square21”

Rruga e Kavajës / Arlis - Square21, rruga e kavajes,
Albania
93,500€ For Sale
Komerciale
  • 1251
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 106 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Ambient Zyre Ne Shitje Tek “Square21”

📍Rr. e Kavajes /Arlis “Square21”

📐Sip. 61 m2 + 45m2 Verande

💶  93.500 Euro

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne 2 ambiente te bollshme, Tualet dhe verande funksionale te sherbim te ambientit.

Godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate +2 kate nëntoke,1 kat parkimi dhe 1 kat (nën toke) dedikuar argëtimit dhe relaxit. SQ21 ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brëndësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, pishinë, ambjente sportive, dyqane etj.

📋 Mundesi shume e mire investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.