Loading map...

Ambient Biznesi | Ne Shitje | Blv. Bajram Curri / Qendra ETC

Blvd Bajram Curri, ETC,
Albania
225,000€ For Sale
Dyqan
  • 945
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 51 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE TEK QEDNRA ETC / BLV. BAJRAM CURRI.

📍 Blv. Bajram Curri / Qendra ETC

📐 Sip. 51 m2

🧭  Zone Premium

💶 225.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronësie, HIPOTEKE (NJESI)

Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti te ri, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Dyqani ka punime shume cilesore, i organizuar ne ambient open space, 1 tualet dhe eshte aktualisht i dhene me qira.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Details

No additional information.