Loading map...

Ambient | Ne Shitje | Shkolla e Kuqe / Prane Pazarit te Ri

Rruga 4 Deshmoret,
Albania
132,000€ For Sale
Dyqan
  • 164
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 73 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Ambient | Ne Shitje | Shkolla e Kuqe

📍 Rruga “4 Deshmoret”/ Prane Pazarit te Ri

📐 Sip. 73 m2

🧭 Orientimi i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  132.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin 0 te nje Objekti 4 Katesh me ashensor dhe punime shume cilesore.

Ka mundesi edhe per blerje nje post parkimi me cmim ekstra.

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 Ambiente, dhe 1 Tualet me fasade nga rruga kryesore qe i mundeson reklamim nga rruga.

Mundesi shume e mire per tu shfrytezuar si klinike,zyre etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Details

No additional information.