Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira |Rr.Vaso Pasha / Prane Ish Farmacise Greke

Rruga Vaso Pasha, Prane Ish Farmacise Greke,
Albania
500€ per month For Rent
Apartament
  • 432
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr.Vaso Pasha / Prane Ish Farmacise Greke

📍 Rr.Vaso Pasha /Prane Ish Farmacise Greke

📐 Sip. 70 m2

🧭 Zone Premium

💶  500 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti ekzistues me ashensor ,ne nje nder zonat me Premium te Tiranes .

Ambienti eshte i organizuar ne Open Space dhe Tualet . Akses direkt nga rruga kryesore dhe ofrohet me cmim okazion per zonen  .

I pershtatshem per Zyra te natyrave te ndryshme si: Klinike Dentare, Zyra Konsulence, etj

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 25 40

📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.