Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS”

Rr. Sami Frasheri / Kompleksi NOBIS, Rr. Sami Frasheri / Kompleksi NOBIS,
Albania
730€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 1469
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 71 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRE ME QIRA TEK RR. SAMI FRASHERI / KOMPLEKSI “NOBIS”

📍  Rr. Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS”

📐  Sip. 71 m2 / Open Space

🧭  Zone Premium

💶  730 euro / Ne Muaj

Ambient Biznesi / Zyre në Qira tek Rr. Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS”. Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. I organizuar ne ambient Open Space me 1 Tualete, Depo, Sistem kondicionimi dhe aspirimi.

Ambienti Biznesit është i përshtatshem për aktivitete të ndryshme, duke përfshirë këtu Zyre Avokatie/Noter, CallCenter, Klinike Dentare etc.

___________________

Për më shumë informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.