Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr. Pjeter Bogdani / Prane “Stadiumi Dinamo”

Rruga Pjeter Bogdani, Prane Stadiumi Dinamo,
Tirane, Tirana 1001, Albania
700€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 638
  • 0
  • 6 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 120 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr. Pjeter Bogdani / Prane “Stadiumi Dinamo”

📍 Rr. Pjeter Bogdani / Prane Stadiumi Dinamo

📐 Sip. 120 m2

🧭 Zone Premium

💶  700 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti ,ne nje nder zonat me zhvillimin me te madh  dhe me te populluara te Tiranes.

Zyra eshte e organizuar ne 6 Ambjente dhe 2 Tualete dhe ofron akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

I pershtatshem per Zyra te natyrave te ndryshme si: Klinike Dentare, Zyra Konsulence, etj

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Details

No additional information.