Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr. Lidhja e Prizrenit / Prane “Gardes”

Rruga Lidhja e Prizrenit, Prane “Gardes”,
Tirane, Tirana 1001, Albania
700€ Per Month For Rent
Apartament
  • 769
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 125 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr. Lidhja e Prizrenit / Prane “Gardes”

📍 Rr. Lidhja e Prizrenit / Prane “Gardes”

📐 Sip. 125 m2

🧭 Zone Premium

💶  700 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje objekti relaivisht te ri me ashensor, ne nje nder zonat me zhvillimin me te madh  dhe me te populluara te Tiranes.

Zyra eshte e organizuar ne 3 Ambiente te ndara, 2 Tualete dhe 2 Ballkone dhe ofron akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ambienti  ofrohet i mobiluar ne rast se do te shfrytezohet per banim dhe i pa mobiluar ne rast se do te shfrytezohet per biznes.

I pershtatshem per Zyra te natyrave te ndryshme si: Klinike Dentare, Zyra Konsulence, Call Center etj

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.