Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr. Fadil Rada / Prane ATSH

Rruga Fadil Rada, ATSH, Tirana,
Tirane, Albania
900€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 388
  • 0
  • 200 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre| Me Qira |Rr. Fadil Rada / Prane ATSH

📍 Rr. Fadil Rada / Prane ATSH

📐 Sip. 200 m2

💶 900 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti.

Zyra eshte e organizuar ne Ambiente te shperndara me korridor, Kuzhine e vecuar, 2 Tualete.

Ambienti ofrohet plotesisht i restauruar dhe me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

I pershtatshem per Zyra te natyrave te ndryshme si: Klinike Dentare, Zyra Konsulence, etj

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355672023999

Details

No additional information.