Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr. Abdi Toptani / “Torre Drin”

Rr. Abdi Toptani / "Torre Drin", Rr. Abdi Toptani / "Torre Drin",
Albania
1,600€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 1404
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 210 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre Me Qira tek Rr. Abdi Toptani / “Torre Drin”

📍 Rr. Abdi Toptani / “Torre Drin”

📐 Sip. 210m2

🧭 Zone Premium

💶  1600 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 11 te nje objekti elitar “Torre Drin” ne zemer te Tiranes i organizuar ne 4 Ambiente, Kuzhine e vecuar, 2 Tualete, Dhome Server, Depo dhe Ballkon i bollshem city view

Ambienti ofrohet plotesisht i restauruar, sistem kondicionimi dhe aspirimi funksional dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

I pershtatshem per Zyra te natyrave te ndryshme si: Call Center, Qender Kursesh, Zyra Konsulence etj

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034

📩 [email protected]

Details

No additional information.