Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira / Prane Std “Air Albania”

Rruga Faik Konica, Air Albania, Tirana,
Albania
1,800€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 371
  • 0
  • 195 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre| Me Qira / Prane “Air Albania”

📍 Rr. Faik Konica / Prane “Air Albania”

📐 Sip. 150 m2 + 45 m2 Verande

🧭 Zone Premium

💶 1800 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje objekti te ri.

Zyra eshte e organizuar ne nje ambient openspace, 2 Tualete dhe Dhome Serveri.

Ambienti ka akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

I pershtatshem per Zyra te natyrave te ndryshme si: Klinike Dentare, Zyra Konsulence, etj

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355672023999

📩 [email protected]

Details

No additional information.