Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr.Kavajes / Prane “Concord Center”

Rruga e Kavajes, Concord Center,
Tirane, Tirana 1001, Albania
750€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 573
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 153 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre| Me Qira |Rr.Kavajes / Prane “Concord Center”

📍 Rr. Kavajes / Prane “Concord Center”

📐 Sip. 153 m2

🧭 Zone Premium

💶 750 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti ,ne nje nder zonat me zhvillimin me te madh  dhe me te populluar te Tiranes.

Zyra eshte e organizuar ne 4 Ambiente, Kuzhine e vecuar, 2 Tualete dhe Dhome Serveri.

Ambienti ofrohet plotesisht i restauruar, sistem kondicionimi dhe aspirimi funksional dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

I pershtatshem per Zyra te natyrave te ndryshme si: Klinike Dentare, Zyra Konsulence, etj

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Details

No additional information.