Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA NE SHITJE TEK RRUGA ELBASANIT / PRANE “DOWNTOWN ONE”

Rruga Elbasanit, Rruga Elbasanit,
1001, Albania
630,000€ For Sale
Komerciale
  • 564
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 2 Bathrooms
  • 204 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA NE SHITJE TEK RRUGA ELBASANIT / PRANE “DOWNTOWN ONE”
📍Rr. Elbasanit, prane “DOWNTOWN ONE”
📐 Sip. 204M2
🏢 Kati 1 (ashensor i dedikuar ne ambient)
🧭 PREMIUM LOCATION
💶 630,000 Euro
Ambienti ndodhet ne katin e pare, buze rruges kryesore me fasade xhami 10m per mundesi reklamimi, ashensor i dedikuar ne ambinet dhe organizohet ne openspace, 2 tualete dhe ballkon te bollshem.

Ambineti ka vizibiliteti te larte me rrugen kryesore dhe eshte i pershtatshem per natyra te ndryshme biznesi si klinika, qender estetike, zyra etj

Mundesi shume e mire per biznesin tuaj, gjithashtu mundesi shume e mire investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.