Loading map...

AMBIENT BIZNESI / DYQAN / ZYRA NE SHITJE TEK RRUGA ELBASANIT / PRANE “AMBASADES AMERIKANE”

Rruga e Elbasanit, Prane “Ambsades Amerikane”,
Tirane, Tirana 1001, Albania
620,000€ For Sale
Dyqan
  • 159
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 227 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI/ DYQAN / ZYRA NE SHITJE TEK RRUGA ELBASANIT / PRANE “AMBASADES AMERIKANE”

📍Rruga e Elbasanit / Prane “Ambasades Amerikane”

📐 Sip. 227 m2

🏢 Kati 0

🧭 PREMIUM LOCATION

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶 620,000 Euro

Ambienti ndodhet ne 0, prane rruges kryesore me fasade xhami per mundesi reklamimi, ne nje nder zona Premium te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte kembesoresh dhe automjetesh dhe akses me cdo sherbim te zones.

Ambineti  eshte i pershtatshem per natyra te ndryshme biznesi si klinika, qender estetike, zyra, palester etj.

Mundesi shume e mire per biznesin tuaj, gjithashtu mundesi shume e mire investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Details

No additional information.