Loading map...

Ambient Biznesi | Zyra / Me Qira | Tek ATSH / Prane Bulevardit Zhan’Dark

Bulevardi Zhan'Dark, Tek ATSH,
Albania
850€ per month For Rent
Komerciale
  • 361
  • 0
  • 6 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 200 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Zyra / Me Qira | Tek ATSH / Prane Bulevardit Zhan’Dark

📍 ATSH / Prane Bulevardit Zhan’Dark

📐 Sip. 200 m2

🚗 Mundesi Parkimi

🧭  Orientim i favorshem

💶  850 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti te ri  i organizuar : ne 6 Ambiente ,Kuzhine e vecuar ,Korridor , 2 Tualete  dhe 3 Ballkone te bollshem.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin,

I pershtatshem per Call Center, Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩  [email protected]

 

Details

No additional information.