Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Sheshi “Skenderbej”/Perballe “Banka e Shqiperise”

Sheshi"Skenderbej", Perballe "Banka e Shqiperise",
Albania
420€ per month For Rent
Komerciale
  • 1005
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 78 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA/ PERBALLE BANKA E SHQIPERSISE/SHESHI “SKENDERBEJ”

📍 Sheshi “Skenderbej” / Perballe Banka e Shqiperise

📐 Sip. 78 m2

🧭  Zone Premium

💶 420 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2- te nje objekti te ri, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Organizohet ne :Korridor shperndares, 3 Zyra, 1 Tualet dhe Ballkon te Bollshem me vetrate i cili ben lidhjen e 2 zyrave.

I pershtatshem per Zyra dhe per natyra te ndryshme aktivitetesh si:Qender Kursesh, Zyra Konsulence , Klinike etj.

Eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️  +355 67 20 23 999
📩 [email protected]

Details

No additional information.