Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rruga e Kavajes / Tirana Garden Building

Rruag e Kavajes, Tirana Garden Building, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,300€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 207
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 110 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rruga e Kavajes / Tirana Garden Building

📍 Rruga e Kavajes / Tirana Garden Building

📐 Sip. 110 m2

🧭 Zone Premium

💶  1.300 Euro / Muaj

Ambienti eshte ne katin e 15  te nje objekti relativisht te ri, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Ambienti eshte i organizuar ne 3 Ambient te vecuara, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

I pershtatshem per Zyra te natyrave te ndryshme biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.