Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rruga e Elbasanit / Ambasada Amerikane

Rruga e Elbasanit, Ambasada Amerikane, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,200€ Per Muaj For Rent
Apartament
  • 247
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 160 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rruga e Elbasanit / Ambasada Amerikane

📍 Rruga e Elbasanit / Ambasada Amerikane

📐  Sip. 160 m2

🧭  Zone Premium

💶  1200 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e dyte në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Organziohet ne 4 ambiente dhe nje tualet . Totalisht i restauruar dhe i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I përshtatshem për aktivitete te natyrave te ndryshme si zyra, klinike etj.

Për më shumë informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

Home Details

No additional information.