Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA | ME QIRA | RRUGA DIBRES / PRANE “OBSERVATORIT”

Rr. Dibres, Rr. Dibres,
Albania
500€ Per month For Rent
Komerciale
  • 818
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 80 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA | ME QIRA | RRUGA DIBRES / PRANE “OBSERVATORIT”

 📍    Rr. Dibres

📐   Sip. 80 m2

🧭  Orientimi i  favorshem

💶  500 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati shume mire te administruar, i organizuar ne Open Space.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më te frekuentuara te Tiranes, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

I pershtatshem per Call Center, Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 27
📩 [email protected]

Details

No additional information.