Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Vaso Pasha / Prane “Credins Bank”

Rruga Vaso Pasha, ish - Bllok,
Albania, Albania
1,500€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 1359
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 120 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA RR.VASO PASHA / ISH – BLLOK.

📍 Rr. Vaso Pasha / Prane “Credins Bank” / ish-Bllok

📐 Sip. 120 m2

🧭  Zone Premium

💶 1,500 Euro/Muaj

Ambienti eshte i pershtatshem per zyra dhe ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ambienti eshte i organizuar ne 4 ambiente te vecuara dhe Tualet, ka punime shume cilesore, sistem kondicionimi, fasade xhami e cila ofron mundesi reklamimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin pasi ofrohet totalisht i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.