Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Vaso Pasha / Prane “Credins Bank”

Rruga Vaso Pasha, ish- Bllok,
Albania, Albania
550€ per month For Rent
Komerciale
  • 1154
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 71 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA -RR.VASO PASHA / ISH – BLLOK.

📍 Rruga Vaso Pasha / Prane “Credins Bank” / ish-Bllok

📐 Sip. 71 m2

🧭  Zone Premium

💶 600 Euro/Muaj

Ambienti eshte i pershtatshem per zyra dhe ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime shume cilesore, sistem kondicionimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin, I organizuar ne 3 ambiente te vecuara, Tualet dhe Ballkon.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.