Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Papa Gjon Pali II / Prane RTSH

Rruga Papa Gjon Pali II, RTSH,
Albania
3,600€ For Rent
Komerciale
  • 627
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 220 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA TEK RR. PAPA GJON PALI II / PRANE RTSH

📍 Rr. Papa Gjon Pali II / Prane RTSH

📐  Sip. 220 m2

🧭  Zone Premium

💶  3600 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Organziohet ne Ambient Open Space dhe 2 Zyra te Vecuara, 2 Tualete, Ballkon, Sistem Kondicionimi dhe Aspirimi. Totalisht i restauruar dhe i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I përshtatshem për aktivitete te natyrave te ndryshme si zyra, klinike etj.

Për më shumë informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

Details

No additional information.